PVC PODLAHY, KOBERCE

V posledních letech opět prudce roste poptávka po tradičních materiálech typu PVC. Výrobci zareagovali a díky novým technologiím přinesli na trh PVC v nejrůznějších imitacích jiných materiálu například dřeva. Hotová podlaha z PVC je na pohled k nerozeznání od dřevěné, je velmi tichá a příjemná na dotek. Navíc je oproti například laminátové podlaze teplejší. Její pokládka nevyžaduje tak rovný povrch.

 

 

VC podlahy jsou vhodné zejména do administrativních budov, provozoven, škol. Díky své povaze se hodí i do na hygienu náročných prostor jako jsou zdravotnická zařízení, výrobny potravin apod. Přírodní linoleum je jediná elastická podlahovina, pro jejiž výrobu jsou použity pouze přírodní materiály. Na trhu je několik značek linolea a to Marmoleum, Marmorette a Linosom. Každá z těchto značek má další své řady. Rádi vám poradíme se správným výběrem.

 

 

Pokládáme profesionálně koberce libovolných ploch a rozměrů od nejjednodušších prostorových dispozic až po složité s vysokými nároky na vyřezání. Zakončení u stěn je možné provést kobercovou lištou, lepeným soklem, soklem nebo lištou v imitaci dřeva. Použitím nejnovějších technologií a určením nejvhodnější fixace docílíme vždy spokojenosti zákazníka. Službu poskytujeme za výhodnou cenu a se zárukou!

 

- pokládka a lepení koberců
- vyrovnání podkladu podlahy
- odstranění staré krytiny a její likvidace
- odstranění starých lišt
- olištování
- likvidace odpadu
- montáž podkladní dřevotřískové desky