Dřevoplastové terasy

Našim dalším zaměřením jsou dřevoplastové terasy často spojené se zahradou, v okolí bazénů a rodinných domů. Vzhledem k našim bohatým zkušenostem Vám můžeme nabídnout kvalitní služby a velice kvalitní materiály. Veškeré materiály na terasy dodávané naší společností jsou prověřeny a ručíme za kvalitu kde se nejedná o žádné napodobeniny z východu.

 

V posledních letech se i u nás začínají prosazovat terasy z dřevoplastových materiálů. Dřevoplast (také WPC, woodplastic) je směs dřevité moučky a plastového polymeru. Vzniká tak materiál, který je nejen odolný proti povětrnostním vlivům, ale vyznačuje se i dlouhou životností a bezúdržbovostí.

 

Dřevoplastové terasy, na rozdíl od těch dřevěných, není třeba natírat ani napouštět oleji nebo chemikáliemi proti hmyzu a dřevokazným houbám. Zároveň ty kvalitnější výrobky mohou nabídnout i pěkný vzhled a příjemný povrch na dotyk. Právě pro tyto vlastnosti si získávají svojí oblibu po celém světě. Výborně se také hodí pro plochy kolem bazénů, které zabraňují znečištění vody trávou, pískem nebo hlínou a i za mokra si ponechávají své dobré protiskluzové vlastnosti.

 

Oproti prknům dutým Je to především delší životnost a lepší odolnost proti nárazu. Uvnitř dutých prken se také snadno drží voda a vlhkost, která urychluje stárnutí a zvyšuje nebezpečí poškození prkna mrazem. Proto se také dutá prkna musí instalovat ve čtyřprocentním podélném spádu, což u plných prken není třeba.